0090 212 225 88 57   info2@interdekor.com.tr
İNTERDEKOR | Referanslarımız

Tabu

TABU renklendirilmiş ahşap kaplamada dünya lideridir. Tabu’nun ahşap sevgisi her zaman devam eden ilgisi ve çevreye duyarlılığı ile bilinmektedir. Hatırı sayılır yatırımlarla atık suların temizlenmesi ve renklendirme işleminde kullanılan renklendiricilerin güvenilir üreticilerden tedarik edildiğini temin eder ve çevreye duyarlı yasaların izin verdiği toksit düzeyindeki ürünlerin kullanıldığını garanti eden üreticilerle çalışır. Hammaddeler sadece yeniden ağaçlandırmanın taahhüt edildiği ve düzenli olarak yetkili makamlarca kontrol edilen bölgelerden sağlanır.

Günümüzde çevreye zarar vermemek ve yaşam için gerekli olan kaynaklarını, çeşitliliğini ve niteliklerini korumak yaşam için önemlidir. Yapı ürünleri çevre bildirimleri; üreticilerin, mimarların ve son kullanıcıların çevreye duyarlılığını teşvik etmek için en etkili araçlardır. TABU bu alanda da, sürdürülebilir ilkeler doğrultusunda ahşabın kaynağını sürdürülebilir ormanlardan sağlamak için FSC beyanı kullanır.

Tabu ayrıca ürünlerinde formaldehit olmadığının garantisini Ecozero serisi ile markalaştırmıştır.


Arpa Industriale

1954 yılından beri,yüksek kaliteli HPL teknolojisi ile çok çeşitli uygulamalar için paneller tasarlamakta ve üretmektedir. Mimariden iç dekorasyona, sağlık merkezlerinden tershanelere, taşımacılıktan konaklama sektörüne, mağazacılıktan mutfaklara kadar kullanılabilmekte olan geniş çapta ürün çeşitleriyle farklı strüktür ve görünümlere sahip ürünler sunuyor.

Arpa genel koleksiyonu şunları içerir;

 • HPL ürünlerinin 3 ana tipi: Thin,Thin Special, Solid
 • Dekor türlerinde zengin ve güçlü bir yelpaze: Parlak ve canlı düz renkler, taş görünümü, ahşap ve diğer metal elementler
 • Yüzey cilalarında geniş seçenekler
 • İç dekorasyon çözümleri için, hızlı teslim programlı
 • Thin ve Solid HPL’nin iki koleksiyonu: Arpa for you (Thin HPL) ve Athlon(Solid HPL)
 • Talep üzerine özel çözümler: Yangın Geciktirici ve Silverlam antibakteriyel seçenekleri
 • Talep üzerine özel yapım çözüm: Digital Transfer

Pfleiderer

Pfleiderer, yeni bir imaj yaratmak için büyük bir girişim ile 3 güçlü markayı biraraya toplamaktadır. Duropal, Wodego ve Thermopal’in tüm ürünleri, servisleri ve uzmanlıklarının avantajları şimdi tek bir firmada birleşti.

 • Duropal: HPL (Yüksek Basınçlı Laminat)
 • Wodego: Tüm uygulamalar için yüzeyli ve yüzeysiz paneller ile endüstriyel ahşap partnerliği
 • Thermopal: Bu yeni birleşmiş güçler ile deneyim,arttırılmış know-how ve kolaylaştırılmış süreçlerle daha kazançlı olacaksınız.

Ahşap malzemelerin eşsiz dünyasında Thermopal tarafından ispatlanmış DTS Sistemi artık tüm üretim hatları için de mevcuttur. Bu sistem tüm Pfleiderer ürünlerinin dekorlar, yüzeyler ve ham malzemeler birleştirilerek müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir. Buna ilaveten 10 yüzey şekli ile 180 dekor ve 16 ham malzeme DTS eşleşen koleksiyonu olarak da mevcuttur.


Homapal

Almanya’nın merkezinde konuşlanmış, Yüksek Basınçlı Laminat (HPL) tasarımı, üretimi ve dağıtımında dünya çapında lider bir firmadır. Yıllardır, gerçek metal ve özel yüzeyli, yüksek kaliteli, "Made in Germany" adı altında hissedar distiribütor ağı vasıtasıyla tüm dünyaya dağıtılan, laminatlar üretmekte ve geliştirmektedir.

Bir laminat’dan çok daha fazlası, manyetik levhalar, metal ve gerçek ahşap yüzeyli laminatlar ve de şimdi suni deri yüzeyler ürün çeşitleri arasında yer almaktadır.

Homapal laminatları, toplu üretim mobilya ve genel mekanlarda, oteller ve barlarda, cruise gemileri ve kulüplerde, restaurant ve mağazalarda, kısacası tüm iç mekan dikey yüzeylerde kullanılabilir.


Melatone

Kurulduğu 1978’den beri,en yeni donanımlarla yüklenmiş ve Asya’nın en kalitelisi olmayı başarmıştır. Ana ürünleri HPL modelleri için ileri teknoloji ve üretim tesisleri elde etmiştir. Özellikle üretim hattı, Asya’nın en büyük hatlarından bir tanesidir. Uygulamalı HPL ürünleri, iç mekan malzemesi olarak yaklaşık 100 aluminyum ürünü kapsar.

Kısa süre önce yanmaz ve yangın geciktirici özellikle ürünleri kapsar. Kısa süre önce yanmaz ve yangın geciktirici özellikte ürünleri yükselen pazarda tanınmış ve yerini almıştır.

Ürün çeşitliliği, güçlü bir rekabet ortamı sağlar. Bu sebeple, Melatone, Asya’nın en iyi üreticisi olarak kalmaktadır. Şu anda ürünleri 6 kıtada, 32 ülkeye ihraç edilmektedir. Bol miktarda model ve desene sahipler. Melatone 21.YY’da Asya’nın en iyisi olarak giderek büyümektedir.


Merino

60 ülkeden fazla ülkede pazarımız olması ve geniş ürün yelpazemiz Merino Laminatlarını iç dekorasyon sektöründe dünyanın lider dekoratif laminat üreticisi ve ihracatçısı yapmaktadır.

10.000’den fazla tasarım, doku, renk ve yüzeyde birinci sınıf yüksek kalitede laminat sunuyoruz. İşimiz, küresel anlamlı amaç, geniş kapsamlı ileri görüş ve üç yönlü güçlü bir slogan üzerine kurulmuştur.


Toptone

Toptone laminat tekniğini melamin ve fenol kullanılmasını sağlayarak Kore’de ilk defa 1969’da geliştirmeyi başardı. Bundan sonra Toptone daha da büyüyerek gemi inşası için bu gibi iç dekorasyona yönelik malzemeleri, konstrüksiyon malzemelerini, ahşap mobilya, metal bağlayıcılar, mutfak aletleri ve iç dekorasyon amaçlı Melamin kağıtları da üreten geniş bir kimya firması haline geldi.

Firmamızın ürünleri hızlıca yerel ve dünya çapında marketler tarafından talep edilir hale geldi ki Kore’nin ekonomisinin gelişimine de katkıda bulundu. Firmamız ultra modern tesislerle donatılmış olup müşterilerimize seçilen ürünlerin kati kalite kontrolü altında tedarik ederek tatmin etme konusunda gayretliyiz. Birikmiş teknolojik bilgimizle, firmamız ürünlerin kalitesini farklılaştırmaya ve yükseltmeye devam edecektir.


Youyoung

Youyoung olarak, Kore’de PVC dekorasyon kaplamaları üreten lider firmalardan biriyiz. 30 yıllık deneyim ve güvenilirliğe dayanarak Kore yerli pazarında istikrarlı bir şekilde satış yapmaktayız. Kısa zaman önce dünya pazarına da yayılmaya karar verdik. Kendimizi bu şekilde tanıtmak bizim için bir zevktir.

Sizleri hem kalite hem fiyat ve diğer bütün yönlerden memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza dair söz veriyoruz. Lütfen katalog ya da numune istediğiniz zaman çekinmeden bizimle iletişime geçin. Her zaman hizmetinizdeyiz.

   
BİZİ TAKİP EDİN   ÜRÜNLERİMİZ   BİZE ULAŞIN
Bizi sosyal medya aracılığı ile takip etmek için

 

 
 • Ahşap Kaplamalar
 • Doğal Kaplamalar
 • Renklendirilmiş Kaplamalar
 • Endüstriyel Kaplamalar

 • Fenix
 • PVC Membran Kaplama
 • Dekoratif Desen Kağıtları
 •  
 • Laminatlar
 • Dekoratif Kaplamalar
 • Çizilmez Kaplamalar
 • Yangın Geciktirici Kaplamalar
 • Metal Kaplamalar
 • Kompakt Kaplamalar
 • Yazı Tahtası Laminatı
 • Manyetik Yazı Tahtası Laminatı
 •  
  Adres : Valikonağı Cad. Valikonağı Plz. No: 173/5 34363 Nişantaşı / İstanbul - Türkiye
  Telefon : +90 (212) 225 88 57
  Faks : +90 (212) 225 88 91
  E-mail : info2@interdekor.com.tr
      Kroki için lütfen tıklayınız.
  Copyright ©1983-2015 İNTERDEKOR. Her hakkı saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.